Polityka prywatności

Mając na uwadze przyszłe możliwe udostępnianie książek Stefana Garczyńskiego oraz zamówienia biuletynu  poprzez tę stronę, wprowadzamy następujące zasady:

Czytając, przeglądając czy używając ten serwis internetowy stefangarczynski.pl lub prenumerując tutejszy biuletyn elektroniczny akceptujesz niniejsze zasady  Polityki Prywatności serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, co będzie komunikowane na tutejszym blogu i uzupełnione na niniejszej pod-stronie. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób ten serwis obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników serwisu stefangarczynski.pl , chyba że wymaga tego realizacja zamówienia przez firmę/osobę trzecią.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie korzystać z usług tego serwisu internetowego.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z tego serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony to w większości przypadków imię i adres e-mail.
W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie danych osobowych potrzebnych do realizacji zamówienia.  Dane te nie są udostępniane osobom trzecim.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Możesz korygować i aktualizować i kasować informacje jakie dostarczasz do serwisu stefangarczynski.pl poprzez e-mail, kontaktując się z Administratorem witryny pod adresem admin @ stefangarczynski.pl  (usuń spacje).
Komentowanie wpisów i stron może, ale nie musi wymagać podania adresu e-mail i imienia/nicku dla eliminacji spamu lub jeśli ktoś chce otrzymać osobistą odpowiedź – dane tego typu nie są przez nas zbierane.

Bezpieczeństwo

Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu i łączenie się z nimi odbywa się z użyciem SSL 128 bit. Identyfikacja serwera jest możliwa dzięki certyfikatowi serwera.
Zamówienia są weryfikowane przez wysłanie zwrotnie na podany e-mail celem potwierdzenia (wykluczenia podszywania się osoby trzeciej).

 

Podziel się / Share Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail
Zobacz jeszcze / See also Facebookpinterest